Novinky e-mailom


Máte záujem o zasielanie informácií o zľavách a cenových akciách? Napíšte svoju e-mailovú adresu. Zadaním už zaregistrovanej adresy sa odhlásite z obderu noviniek.

Potlač tašiek

Tašky s krúteným a plochým papierovým uchom potláčame na moderných 3/4 automatových sieťotlačových strojoch alebo pri väčších nákladoch (5000ks) sa potláčajú flexotlačou. Luxusné tašky malé zákazky sa potláčajú sieťotlačou, väčšie zákazky offsetovou tlačou prípadne ich kombináciou. Celoplošnú potlač papierových tašiek vieme zrealizovať iba pri väčších nákladoch (5000ks). Luxusné laminované tašky je možné celoplošne potláčať už od 500ks.

Doba dodania potlačených tašiek je zvyčajne do 10-14 pracovných dní, u celoplošne potláčaných taškách alebo taškách potláčaných ofsetovou technológiou (laminované pripadne tašky Prestige) je táto doba približne 14 až 20 pracovných dní.

Sútlač farieb

Pri viacfarebnej potlači menších nákladov kde sa realizuje potlač sieťotlačou a vzhľadom na to, že sa potláčajú už hotové tašky je tolerancia sútlače, farba voči farbe 1,5 mm – pokiaľ je taška potlačená v tejto tolerancii nie je to dôvod na reklamáciu a takáto reklamácia nebude uznaná.

Podklady na potlač

Pre potlač požadujeme grafické podklady (logo, text) vo vektorovom formáte (v krivkách) ako je výstup z programov Adobe Illustrator .AI alebo formáty súborov .EPS, .PDF.
Grafické podklady posielajte prosím mailom na adresu info@idreklama.sk.